Özel eğitim okullarının yeni ders çizelgesi yayınlandı

Kategori: Duyurular

Çok büyük değişikliklerin yapıldığı yeni bir eğitim öğretim dönemine doğru gidiyoruz. Bu anlamda özel eğitimde de köklü değişiklikler var. Örneğin okulların isimleri bile değişti...  

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü
Görme Engelliler, İşitme Engelliler, Ortopedik Engelliler, Hafif Düzeyde Zihinsel Yetersizliği Olan Çocuklarİlkokulu ve Ortaokulu ile Özel Eğitim Uygulama Merkezi (Okul-Ağır veya Orta Düzeyde Zihinsel Engelliler/Otistik Çocuklar)  Haftalık Ders Çizelgeleri”ni yeniledi.

İşte özel eğitim okullarının yeni ders çizelgeleri....indirmek için tıklayın...  

Yorumlar   

 
-4 #3 Selver 08-10-2017 23:43
Zihinsel engelliler orta agir yillik planlari bep ornekleri haftalik ders programi
Alıntı
 
 
-1 #2 berat 17-10-2015 22:14
Resmiyette çıkarma şansı yok. Ama siz daha önemli olan dersleri çocuğun önceliklerine göre istediğiniz gibi çalışabilirsini z.
Alıntı
 
 
0 #1 sefa tekşan 17-10-2015 14:59
hocam teşekkür ederim. :-) birşey sormak isterim. benim öğrenciler 4. sınıf hafif zihinsel. ders programından ingilizce trafik demokrasi ve din kültürü derslerini çıkarırsam yerine ne yazmam gerekiyor..döne m ve sene sonunda tabiiki değerlendirme yazılacak e-okula fakat,sınıf defterine yaptığım dersleri yazmam söylendi. örneğin top. yaşam bec. dersini istediğim kadar çoğaltabilir miyim.
Alıntı
 

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

2011 Özel eğitim okullarının yeni ders çizelgesi yayınlandı. Bu siteden verilen bilgiler, yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Teşhis konulması, tıbbi tedavi uygulanması, eğitim planlanması amacı ile kullanılamaz.
Powered by Joomla 1.7 Templates